Реклама

Компанія Qualcomm відзвітувалася за свої доходи

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія Qualcomm відзвітувалася за свої доходи в останньому кварталі 2020 фінансового року та за рік в цілому. Річний дохід зменшився на 3%, але чистий прибуток вирісл на 19%.

Компанія Qualcomm, у якій 27 вересня завершився четвертий квартал 2020 фінансового року, опублікувала звіт, включаючи показники за квартал та за рік у цілому.

За цей квартал отримана виручка розміром 8 346 мільярдів доларів. Це на 73% більше, ніж за такий же період попереднього фінансового року, коли виручка виявилася рівною 4814 млрд доларів.

Квартальний прибуток до виплат податків у державному вираженні виросла з 615 мільйонів доларів до 3 306 мільярдів доларів, а чистий прибуток - з 506 мільйонів доларів до 2 960 мільярдів доларів.

За рік у ціні Qualcomm вдалося виручити 23 531 млрд доларів. Це значення на 3% менше значення, ніж за 2019 фінансовий рік. Прибуток до виплат податків теж зменшився, причому на багатого сильніше - від 7 481 до 6 719 млрд доларів, тобто 24%. А ось чистий прибуток за порівнянням з попереднім фінансовим роком виросла. Ріст склав 19% - з 4386 до 5198 мільярдів доларів.

За рік акціонерам було виплачено 5332 мільярди доларів. З них 2,450 млрд. доларів - у формі викупних акцій, і 2,882 млрд. доларів - у формі дивідендів.

Читайте також: Samsung отримав велике замовлення від компанії Qualcomm.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Розповідаємо, як додати VPN на Android-смартфон

Використання віртуальної приватної мережі (VPN) — це один із найкращих способів захистити вашу цифрову конфіденційність і зупинити певні служби відстеження вашого...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -