Реклама

Компанія Realme представила свій новий символ-талісман

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Китайська компанія Realme представила свій новий символ-талісман. Ним став яскравий Realmeow або «Реалмяу», чиє призначення – відображати популярну молодіжну культуру.

Компанія Realme представила свій новий символ-талісман

Прес-служба описує Realme так:

Цей жовтий космічний кіт носить окуляри-лазери, любить вуличну культуру, скейтборд і хіп-хоп, а також без розуму від піци і курочки ».

Також наголошується, що Realmeow - це «Незалежність і безстрашно трендсеттер з яскравим характером». Дизайн нового символу Realme розроблений у співпраці з відомим художником Марком А. Уолшем, режисером-мультиплікатором студії Pixar.

Компанія Realme представила свій новий символ-талісман

В рамках кампанії по просуванню нового персонажа бренд випустить дизайнерську іграшку, а також персоналізовані смартфони і продукти «Інтернету речей» у відповідній стилістиці.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо 3 причини, чому необхідно періодично знімати чохол зі смартфона

Всі ми користуємося смартфонами і в більшості випадків, використовуємо захисний чохол для нього, який вберігає смартфон від неочікуваного падіння...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -