Реклама

Компанія Samsung розробляє два нових флагманських чіпсета

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні вранці відомий блогер Weibo @Ice Universe виявив значний розвиток у галузі чіпсетних систем Samsung. За його словами, в даний час компанія Samsung розробляє два нових флагманських чіпсета.

Компанія Samsung розробляє два нових флагманських чіпсета

На фотографії видно, що в списку чотири процесора. Блогер згадав, що чіпсет Exynos 9830 такий самий, як чіпсет Samsung Exynos 990. Exynos 9840 – це майбутній чіпсет, який називатиметься Exynos 2100. Фаза розробки Exynos 2100 вже завершена.

Є два невідомі набори мікросхем, названі Exynos 9925 та Exynos 9855. За словами блогера, Exynos 9925 був би величезним стрибком. Він також згадав, що ці чіпсети можуть бути оснащені графічним процесором AMD (виробник графічного процесора). Обидва ці чіпсети зараз перебувають у розробці.

Схоже, ці два чіпсети (згадані вище) можуть бути оснащені флагманом Samsung 2022 року. Більше того, вони також перебувають на стадії розробки (з березня 2020 р. – по теперішній час). Exynos 9855, здається, є чіпсетом середнього класу.

Exynos 9840 (Exynos 2100) буде представлений у майбутніх флагманських пристроях Samsung (2021), таких як серії Galaxy S21, Note21 та Z Fold3. Ми вже повідомляли, що цей новий чіпсет буде мати ядра Cortex-A78 і Cortex-X1. Він також був помічений на Geekbench, в якому він вже перемагав Snapdragon 865+ Qualcomm з великою різницею.

Майбутній Exynos 2100 стане відповіддю Samsung на Snapdragon 875G від Qualcomm. Для Exynos 9925 та 9855 наразі немає новин.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названы приложения, которые необходимо немедленно удалить из своего смартфона

Стаття доступна українською...Последние несколько лет, смартфоны стали настолько популярными, что ими владеет и не представляет свою жизнь без них...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -