Реклама

Компанія Samsung відмовляється від своїх смартфонів Galaxy Note

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні надійшла дивна інформація, яка стосується смартфонів Samsung. Згідно останньої інформації, компанія Samsung відмовляється від своїх смартфонів Galaxy Note.

Якщо врахувати той фактор, що останній смартфон Galaxy Note 20, в базовій моделі, показав погані результати, не дивно, що Samsung захотів від нього відмовитися.
Також повідомляється, що смартфон Galaxy S21 отримає стилус, що буде вперше в лінійці Galaxy S. А ще, на даний момент, немає ніяких чуток щодо майбутнього смартфона Galaxy Note 21, що ще більше підігріває інтерес до чуток навколо всієї лінійки.

Компанія Samsung відмовляється від своїх смартфонів Galaxy Note

Як відомо, різниця між смартфонами S та Note заключається лише в стилусі та в розмірах. Відповідно, якщо Galaxy S дійсно отримає стилус, то габарити вже не стануть проблемою і відпаде необхідність в Galaxy Note.

Також з чуток ми дізналися, що смартфони Galaxy S21 отримають три моделі: M1, N2 та O3. Стилус повинен отримати смартфон Galaxy S21 O3 або ж Galaxy S21 Ultra.

Нагадуємо, що ці чутки не варто сприймати як 100% інформацію, оскільки раніше, неодноразово, вже з’являлася інфоормація про відмову від лінійки Galaxy Note.

Рекомендуємо: На Geekbench З’явився Новий Пристрій Samsung.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо, скільки заробляють за 1 секунду відомі світові компанії

Чи задумувались ви колись над тим, скільки заробляють великі світові компанії всього за 1 секунду? Сьогодні ми дамо відповідь...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -