Реклама

Компанія Sony намагається виправити ситуацію з проблемною PlayStation 5

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія Sony намагається виправити ситуацію з проблемною PlayStation 5 і тому випустила свіже оновлення системного програмного забезпечення для приставки.

Це вже друге оновлення прошивки з моменту початку продажів. Перше вийшло тиждень тому і мало номер 20.02-02.25.00. Незважаючи на всі надії, багато проблем приставки збереглися і після установки оновлення. Зараз Sony робить другу спробу щодо виправлення ситуації.

Прошивка PS5 System Update з номером 20.02-02.26-00 має розмір 886 МБ. На жаль, Sony не розкриває повний перелік виправлень, повідомивши в описі апдейта лише про поліпшення продуктивності системи.

Приставка Sony PlayStation 5 почала продаватися в міжнародному масштабі з 19 листопада. Як оголосила недавно Sony, зараз приставка повністю розпродана по всьому світу.

Читайте також: Sony визнали, що в них відсутні приставки Playstation 5.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо, які смартфони отримають стабільне оновлення Realme UI 3.0 

Збірка Realme UI 3.0 уже певний час була відкрита для бета-тестування на смартфонах компанії. Зараз же дане оновлення стає...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -