Реклама

Компанія Sony розширила можливості контролера DualSense

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія Sony розширила можливості контролера DualSense. Відповідне оновлення почало надходити нещодавно.

Новий драйвер приносить підтримку операційної системи Linux. В результаті, «революційний» геймпад тепер можна використовувати з пристроями на базі Linux. Підключати контролер можна як в бездротовому режимі по Bluetooth, так і в дротовому через USB.

Підтримуються основні функції, включаючи тачпад, світлодіодні індикатори, мікрофон, датчики руху, контроль рівня заряду акумулятора. З іншого боку, одна з головних родзинок контролера - адаптивні тригери, поки не підтримуються при роботі з Linux, а зворотний тактильний зв'язок реалізована на базовому рівні.

До теперішнього момент DualSense міг працювати не тільки з приставками Sony, але і PC, Android. Підтримка DualSense офіційно реалізована в ігровій платформі Steam.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

iPhone 12 матиме дисплей ProMotion

В мережі з’явилася інформація стосовно нового смартфона iPhone 12. Блогер EverythingApplePro повідомляє, що новий iPhone 12 матиме дисплей...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -