Реклама

Компанія Toshiba перестає виробляти ноутбуки

Останні Новини

Японська компанія Toshiba займалась комп’ютерами близько 35 років. Сьогодні ж, надійшла інформація, що компанія Toshiba офіційно перестає виробляти ноутбуки. Ще у 2018 році компанія продала 80,1 % акцій на ПК, а зараз Toshiba продала свій 19,9-відсотковий пакет акцій бренду ноутбуків компанії Sharp. Компанія Sharp виробляє ноутбуки під брендом Dynabook.

Основною причиною такої ситуації стала зростаюча конкуренція на ринку. Зокрема, компанію витісняли такі лідери як HP та Del, за ними також не відстає Lenovo.

Нагадаємо, що компанія Toshiba одна з перших, хто представив комерційно доступні ноутбуки. Великою популярністю користувались їхні серії ноутбуків Portégé, Satellite та Qosmio.

Рекомендуємо: Samsung Скоро Представить Планшетний Ноутбук Flex.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названы причины, по которым роботы-пылесосы стали такими популярными

Стаття доступна українською...Последние несколько лет, новые технологии заполонили абсолютно все. Сейчас различные гаджеты можно встретить практически на каждом шагу...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -