Компанія Vivo розробляє смартфон Vivo V21

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні надійшла інформація, що компанія Vivo розробляє смартфон Vivo V21. Очікується, що запуск відбудеться протягом найближчих 2-3 місяців.

Повідомляють, що серія Vivo V21 знаходиться в стадії розробки і вийде в найближчі місяці, можливо, в І кварталі 2021 року. Отож, схоже, компанія вже розпочала роботу над наступниками серії Vivo V20. Нагадаємо, лінійка включає V20 , V20 SE та V20 Pro . Перші два вже були запущені, тоді як дата випуску V20 Pro запланована на грудень.

На сьогоднішній день деталі щодо технічних характеристик Vivo V21 невеликі. Немає жодного слова про те, скільки моделей буде випущено в модельному ряду, але можна очікувати на V21 Pro і V21 SE.  

Читайте також: Vivo показала новий концептуальний смартфон із знімною камерою.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

В 2020 році в мережу попала рекордна кількість персональних даних користувачів

В 2020 році в мережу попала рекордна кількість персональних даних користувачів, включаючи платіжну інформацію. Такою інформацією поділилася компанія InfoWatch,...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -