Реклама

Компанія Western Digital представила три накопичувача SSD

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні, компанія Western Digital представила три накопичувача SSD. Вони віднесені до нового покоління ігрових сховищ WD_Black. Це перший SSD WD_Black типорозміру M.2 з інтерфейсом PCIe Gen 4, SSD у вигляді карти розширення з інтерфейсом PCIe Gen3 x8 і ігрова стикувальна станція з підтримкою SSD NVMe і інтерфейсом Thunderbolt 3.

Компанія Western Digital представила три накопичувача SSD

Накопичувач WD_Black SN850 з інтерфейсом PCIe Gen 4 забезпечує швидкість читання до 7000 МБ / с і швидкість запису до 5300 МБ / с (виробник уточнює, що ці дані відносяться до моделі об’ємом 1 ТБ).

Компанія Western Digital представила три накопичувача SSD

За словами компанії, накопичувач, в якому використовується контролер WD_Black G2, оптимізований для ігор і не призначений для NAS або серверних середовищ. Він скорочує час завантаження гри і рівнів, використовуючи абсолютно нову технологію кешування. Заплановано випуск варіантів накопичувача об’ємом 500 ГБ, 1 ТБ і 2 ТБ за ціною від 150 доларів. У продажу вони повинні з’явитися до кінця жовтня. Також планується випуск варіанта з радіатором, що зменшує ризик зниження продуктивності внаслідок перегріву.

Радіатор прикрашений підсвічуванням RGB. Цей різновид має з'явитися у продажу в першому кварталі 2021 року. Карта розширення WD_Black AN1500 оснащена інтерфейсом PCIe Gen3 x8 і підтримує початкове завантаження. На ній встановлено два твердотільних накопичувача, які об'єднані в масив RAID 0. Швидкість читання досягає 6500 МБ / с, швидкість запису - 4100 МБ / с (для моделей об'ємом 2 ТБ і 4 ТБ). Карта оснащена радіатором, теж прикрашеним підсвічуванням RGB. Вона вже доступна у варіантах об'ємом 1, 2 і 4 ТБ за ціною від 300 доларів.

Компанія Western Digital представила три накопичувача SSD

Док-станція WD_Black D50 Game Dock NVMe SSD, за словами виробника, перетворює сумісний з Thunderbolt 3 ноутбук в «інтегровану ігрову станцію з ефектом присутності». Простіше кажучи, вона додає в конфігурацію ноутбука твердотільний накопичувач і кілька портів, підключаючись до нього одним кабелем.Док з накопичувачем об'ємом 1 ТБ коштує 500 доларів, без накопичувача - 320 доларів.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Netflix починає тестувати Android – ігри для користувачів

Сьогодні надійшла інформація, що Netflix починає тестувати Android - ігри для користувачів. Якщо конкретніше, то Netflix робить свій наступний...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -