Реклама

Компанія Xiaomi припинить оновлювати свій найуспішніший смартфон

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія Xiaomi припинить оновлювати свій найуспішніший смартфон, який, в свій час, приніс Xiaomi нереальну популярність. Мова йде про смартфон Xiaomi Mi A1, який був випущений ще в 2017 році в рамках програми Android One.

В той час, смартфон від Xiaomi використовував не фірмовий MIUI, а чистий Android. Також, в четвертому кварталі 2017 року, смартфон став найпопулярнішим і одночасно з цим, найкраще продавався.

Компанія Xiaomi припинить оновлювати свій найуспішніший смартфон

Сьогодні ж, ми дізналися, що смартфон Mi A1 отримає чергове оновлення безпеки Android, яке може стати для нього останнім. Причиною цього стає гарантійна програмна підтримка, яка повинна тривати 3 роки і в найближчий час вона закінчиться.
Як повідомляється, останнє оновлення, з номером V10.0.24.0.PDHMIXM, повинне надійти користувачам вже на наступний тиждень.

Будемо слідкувати за інформацією.

Рекомендуємо: Xiaomi Випустили Перший Прозорий OLED Телевізор.

Джерело: notebookcheck

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

В Китаї заборонили надшвидкі бездротові зарядки для смартфонів

Сьогодні надійшла інформація, що в Китаї заборонили надшвидкі бездротові зарядки для смартфонів. Як повідомляється, під заборону підлягають всі зарядні...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -