Реклама

Компанія Facebook розробила систему, здатну врятувати багатьох важкохворих людей

Останні Новини

Компанія Facebook розробила систему, здатну врятувати багатьох важкохворих людей, а саме передбачити погіршення стану хворих COVID-19. Це повинно допомогти лікарням правильно розподілити свої ресурси.

Над системою Facebook працювала разом з відділом прогнозної аналітики і відділом радіології NYU Langone. На виході вийшло три моделі. Одна прогнозує погіршення стану людини на основі лише одного рентгенівського знімка. Інша використовує для цієї мети послідовність рентгенівських знімків, а третя може передбачити, чи потрібен додатковий кисень по одному знімку.

Друга модель здатна дати прогноз на чотири дні. Тобто лікарі можуть заздалегідь зрозуміти, чи потрібне пацієнту подальша інтенсивна терапія. Завдяки системі може зменшуватися число ранніх виписок з лікарень.

Для розробки системи застосовували методику самостійного навчання Momentum Contrast і бази з рентгенівськими знімками грудної клітини.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Twitter запланував закрити додаток “Periscope”

Сьогодні надійшла інформація, що Twitter запланував закрити додаток "Periscope". Додаток для обміну відео в Twitter "Periscope" останнім часом не...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -