Користувачі Lifecell скаржаться на неякісне 4G покриття

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

У нашій статті «Користувачі скаржаться на службу обслуговування Lifecell» ми зачепили тему покриття мережі на території України. Зокрема, це була історія одного з наших читачів. Сьогодні ми продовжуємо дану тему. Ще 30 грудня 2020 року, компанія Lifecell опублікувала список населених пунктів, які отримують «якісний мобільний інтернет під ялинку». Мова тут йде про розширення 4.5G покриття. В соц.мережах даний список викликав лише негативні емоції у користувачів, які не отримують якісного 2G покриття, а то й зовсім залишаються без мобільного зв’язку. Зараз же користувачі Lifecell скаржаться на неякісне 4G покриття. Негативні коментарі щодо цього допису компанії з’являються і по сьогоднішній день.

До списку населених пунктів, які отримала покращення покриття увійшли: Крушинівка, Носківці, Голендри, Терешки, Кустівці у Вінницькій області; Багате, Цебрикове, Демидівка, Піщана Петрівка в Одеській області; Білогородка, Новоселиця, Зарічанка у Хмельницькій області; Плоске, Терезине у Київській області; Яковенкове та Вільча у Харківській області.

А ось частина коментарів користувачів послугами Lifecell, які не увійшли до даного списку.

В попередній статті ми говорити про те, що українські мобільні оператори працюють над новими технологіями, планують їх впровадження. А от щодо планів покращення покриття мережі на території України, то вони відсутні. Оператори служби підтримки відповідають, що компанія знає про наявні проблеми, але найближчим часом покращення мережі не заплановано. І з цим стикається кожного дня велика кількість користувачів. Найгірше в даній ситуації напевно те, що зміна вище згаданого оператора на іншого в багатьох населених пунктах не призведе до позитивних змін.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Известно, почему мессенджер от Lifecell не набирает популярности среди украинцев

Стаття доступна українською...Нет необходимости в представлении компании Lifecell, поскольку она входит в тройку крупнейших мобильных операторов Украины. Также известно,...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -