Реклама

Корпорація TUL представила відеокарту PowerColor Radeon RX 6800 Fighter

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Корпорація TUL представила відеокарту PowerColor Radeon RX 6800 Fighter, засновану на архітектурі AMD RDNA2 і оснащену 16 ГБ пам’яті GDDR6. За словами виробника, карта PowerColor Fighter RX 6800 з 60 обчислювальними блоками і 128 МБ кеш-пам’яті AMD Infinity «розроблена для забезпечення надвисокої частоти кадрів і серйозних ігор з роздільною здатністю 4K» і адресована «геймерам з обмеженим бюджетом».

Корпорація TUL представила відеокарту PowerColor Radeon RX 6800 Fighter

Конструкція системи охолодження нової відеокарти включає алюмінієвий радіатор, мідні теплові трубки і три вентилятора. На тильній стороні плати закріплена металева панель, що розподіляє механічні та теплові навантаження, що захищає карту і надає їй більш естетичний вигляд. До інших переваг новинки віднесена технологія Mute Fan, яка вимикає вентилятори, коли графічний процесор працює з невеликим навантаженням, і кнопка перемикання BIOS. Остання дозволяє одним рухом включити заводський розгін.

Графічний процесор працює на частоті 1815 МГц, розганяючись до 2105 МГц, а в режимі підвищених частот ці значення рівні +1925 МГц і 2155 МГц відповідно. Пам'ять працює зі швидкістю 16 Гбіт / с. Список відеовиходів включає три виходи DisplayPort 1.4 і один HDMI 2.1. Розміри карти рівні 300 х 120 х 50 мм. Вона оснащена двома 8-контактними роз'ємами додаткового живлення.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Суббренд Xiaomi випускає флагманський бездротовий пилосос

Суббренд Xiaomi випускає флагманський бездротовий пилосос. Компанія Roidmi, випустила бездротовий пилосос наступного покоління, який отримав назву Roidmi NEX2 Plus,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -