Реклама

Користувачам Apple Watch повернули додаток Google Maps

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Надійшла інформація, що користувачам Apple Watch повернули додаток Google Maps. В 2017 році смарт-годинник Apple Watch втратив цей додаток та ще декілька інших.

Користувачам Apple Watch повернули додаток Google Maps

Минулого місяця компанія Google пообіцяла, що повернеться на watchOS і від сьогодні додаток вже доступний для скачування. Додаток Google Maps надає покрокову навігацію та очікуваний час прибуття. Також в додатку передбачено різні режими навігації: для автомобілів, громадського транспорту та пішохідних прогулянок.

Для користувачів смарт-годинника додаток віддзеркалює маршрути, які були збережені на їхніх смартфонах iPhone.Він залежить від версії програми для iOS, але надає доступ до збережених напрямків, таких як робота та дім. Сам же годинник маршрут не прокладає.

Рекомендуємо: Смарт-Годинник Huawei Watch GT 2 Pro З Бездротовою Зарядкою Вже В Європі.

Джерело: MacRumors

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо, як слухати музику на Apple Watch

Слухати музику на годиннику Apple Watch дуже комфортно. Адже ви можете насолоджуватись улюбленими мелодіями, які є на вашому iPhone....
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -