Реклама

Користувачі смартфонів лінійки iPhone 12 виявили неприємний наслідок недавнього оновлення

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Користувачі смартфонів лінійки iPhone 12 виявили неприємний наслідок недавнього оновлення iOS, випущеного Apple.

Компанія Apple випустила iOS 14.3 в середині грудня. Оновлення, в тому числі, приносить підтримку Apple Fitness + і навушників AirPods Max, а також формату Apple ProRAW на iPhone 12 Pro. Серед виправлених помилок Apple заявила про усунення збою, через який «могла не виконуватися бездротова зарядка пристроїв».

Однак після установки iOS 14.3 на смартфон, багато хто зіткнувся з тим, що сторонні бездротові зарядні пристрої перестали працювати. Мова йде про аксесуари MagSafe від сторонніх виробників.

Як підтвердив китайський ресурс MyDrivers з посиланням на «багато» джерел в індустрії, оновлення iOS 14.3, дійсно «масово» заблокувало роботу зарядних пристроїв MagSafe не від Apple. Втім, ще є надія, що Apple зробила це ненавмисно і згодом виправить ситуацію.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Смартфон від маловідомого китайського бренду виявився кращим за моделі Xiaomi

Вже давно відомий факт, що компанія Xiaomi з усіх сил намагається обігнати компанію Apple за кількістю проданих смартфонів і...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -