Реклама

Користувачів платформи YouTube чекають нові зміни

Останні Новини

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Сьогодні стало відомо, що користувачів платформи YouTube чекають нові зміни. Це офіційна інформація і стосується вона кнопки «Не подобається».

Так, відтепер кнопка «Не подобається» під відео почне працювати дещо іншим чином. Зокрема, вона не зникне та натиснути ви на неї зможете, але бачити кількість негативних позначок ні. Тобто, кількість дизлайків під відео зможе бачити лише його автор.

Причиною для такого нововведення щодо функції, яка існує з перших днів запуску платформи YouTube став захист авторів відео від так званих атак. Досить часто сьогодні можна зустріти заклики певних людей до дизлайків під конкретним відео, через особисту неприязнь чи інші сумнівні причини. Таким чином Ютуб захищатиме авторів від атак та переслідувань.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Huawei представить новий смартфон Mate 30 Pro E

Huawei проведе глобальну конференцію серії Mate 40 в інтернеті. У той же час вони вперше представлять процесор Kirin 9000...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -