Користувачів скаржаться на проблеми з смартфонами Nokia 5.3 та Nokia 7.2

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Користувачів скаржаться на проблеми з смартфонами Nokia 5.3 та Nokia 7.2. В першу чергу, скарги на помилку програмного забезпечення, яка змушує датчик наближення працювати нестабільно. Хоча ця проблема вперше з’явилася на деяких пристроях Nokia 5.3 нестандартно, користувачі Nokia 7.2 почали стикатися з цією помилкою після оновлення в листопаді 2020 року.

Існує дві основні теми щодо цієї помилки, яка робить екран вимкненим, коли дзвінок підключається, і залишається такою, доки абонент, що дзвонить, не від’єднає дзвінок. В ідеалі екран повинен вимикатись лише тоді, коли ви розміщуєте телефон біля вуха під час дзвінка.

Деякі користувачі заявляють, що проблема вирішується під час оновлення до останнього оновлення програми Телефон із магазину Google Play. Інші видалили останнє оновлення програми Телефон, щоб вирішити цю проблему.

Я принаймні знаю одну людину з подібною проблемою на його Nokia 5.3, тоді як моя Nokia 5.3 не має цієї проблеми. Можливо, HMD доведеться повідомляти та викладати виправлення проблеми, яка мучить багатьох користувачів, здається.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Названо 3 причини, через які смартфон може розряджатися швидко

Зазвичай, після покупки нового смартфона, ми не турбуємося про його автономність роботи, оскільки практично всі сучасні смартфони оснащені такими...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -