Реклама

Криптобраузер: відкрийте для себе криптобраузер Opera

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ви чули про криптовалюти , NFT і Web 3.0? Усі ці новини можуть здатися неземними, але вони вже є частиною нашого цифрового повсякденного життя. Зараз навіть існують браузери, спеціально розроблені для вирішення цих проблем, як у випадку з Opera Crypto Browser .

Рішення Opera було розроблено, щоб зробити досвід користувачів нових технологій максимально повним. І ви можете бути впевнені, тому що з тексту нижче ви зрозумієте, як працює браузер, включаючи основні механізми цього програмного забезпечення. Цікаво? Тоді читаємо далі!

Цікаво: Binance: що це за біржа та чи заслуговує вона на довіру.

Opera Crypto Browser: зрозумійте, як це все працює

Цифровий світ має трансформаційні переваги для більшості секторів суспільства. У фінансовій сфері це було б не інакше, і таким чином з’явилися криптовалюти. Розглянутий засіб обміну, завантажений криптографією  для забезпечення його правдивості та дійсності в транзакціях у всьому світі, був створений у 2009 році.

Хоча це оточене суперечками з усіх боків, неможливо заперечити його вплив на повсякденне життя багатьох людей. Тому є сенс, що Opera Software звернула увагу на створення браузера з такою підтримкою.

Crypto Browser був офіційно представлений у січні 2022 року з бета-версією. У нього можна додати власний крипто-гаманець , який надає користувачеві автономію в усіх процесах управління своїми цифровими фінансами. Найкраще те, що браузер не потребує додаткових розширень для роботи цього механізму, що забезпечує комфорт і безпеку .

Серед конкретних інструментів, інтегрованих у гаманець, як і раніше є: перевірка вашого балансу, надсилання активів іншим користувачам, купівля або продаж ваших криптовалют і здійснення всіх цих транзакцій без збору даних сторонніми програмами.

Досвід Web3 у браузері Opera Crypto

Зараз доступний для комп’ютерів Windows і macOS, на додаток до мобільних пристроїв Android і iOS, Opera Crypto Browser також призначений для надання користувачам досвіду Web3 , нового оновлення веб-перегляду, яке покращує концепції, які вже обговорювалися в інших моментах цифрового середовища.

Цікаво: Усе про допомогу для біженців та вимушено переміщених осіб, яку виплачує біржа Binance.

Криптобраузер: відкрийте для себе криптобраузер Opera

У цьому сенсі ідея полягає в тому, що Web 3.0 забезпечить більше конфіденційності для користувачів, запобігаючи доступності особистих даних будь-кому, включно з алгоритмом реклами, на додаток до децентралізації бюрократичних питань і забезпечення більшої участі спільноти в цифровому світі. — і тут ми можемо згадати метавсесвіт , незамінні токени (NFT), а також криптовалюти.

У браузері також є  Crypto Corner , головна мета якого — безкомпромісним способом донести до користувача найактуальніші новини останнього часу про всесвіт блокчейну. Є ексклюзивні подкасти та відео, навчальний контент, а також котирування цифрових валют у реальному часі.

Установивши Browser Crypto на свій електронний пристрій, ви можете створити власний крипто-гаманець або навіть використовувати вже існуючий гаманець, імпортувавши його за допомогою кнопки «Відновити».

Opera Software також створила спільноту для обміну досвідом із Opera Crypto Discord . Там збирається незліченна кількість користувачів, щоб повідомити про свій досвід роботи з цією бета-версією та надати інформацію про те, як усе можна покращити.

Цікаво: Airdrop в криптосвіті – що це?

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Огляд Lenovo Yoga Tab 11. Чудово підійде як сімейний планшет

Шукаєте планшет для всієї сім'ї? Тоді рекомендуємо звернути увагу на Lenovo Yoga Tab 11. Перш ніж перейти до детального...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -