Реклама

Криптовалюта Bitcoin продовжує ефектно знижуватися в ціні

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Якщо ви стежите за курсом Bitcoin, то могли помітити, що останній тиждень він відзначився досить різким падінням і тепер коштує менше 50 тис доларів. Зараз, за один Bitcoin можна отримати 49, 249 долара, що неймовірно мало, в порівнянні з максимумом, який був нещодавно – 64 000 доларів.

Згідно останніх даних, за останню добу вартість Bitcoin впала майже на 10%, а за тиждень падіння склало близько 23 %. Відповідно до такого різкого падіння, капіталізація криптовалюти впала нижче 1 трлн доларів.

Криптовалюта Bitcoin продовжує ефектно знижуватися в ціні

Проаналізувавши більшість відомих криптовалют, стало відомо, що таке падніння можна спостерігати не тільки в Bitcoin, а й в інших криптовалют, а саме Dogecoin та Ethereum. Перша просіла до 0,2 долара з 1 Doge (було 0,5 долара), а друга знизилася на 11 % за останні 7 днів.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Xiaomi випустили розумну колонку Mi Smart Speaker

Сьогодні надійшла інформація, що Xiaomi випустили розумну колонку Mi Smart Speaker. Зараз відомо, що вона є ексклюзивною для...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -