Реклама

Київстар додав корисну функцію, яка стане у нагоді українцям

Останні Новини

Український мобільний оператор Київстар продовжує підтримувати своїх користувачів в такий важкий час. Під час війни, яка триває зараз на території України, багато користувачів втратили зв’язок із своїми рідними. В зв’язку з цим, Kyivstar вводить нову функцію для своїх абонентів – Знову в мережі.

Функція «Знову в мережі» направлена на отримання повідомлення щодо появи в мережі відповідного користувача. Працює це наступним чином. Вам потрібно відправити текстове повідомлення абоненту, з яким ви втратили зв’язок, з таким текстом: *D#Повідомлення. (Замість слова «повідомлення» може бути написаний будь-який текст).

Як тільки абонент, якому ви надіслали відповідне смс з’явиться у мережі, ви отримаєте повідомлення із наступним текстом:

Абонент 380********* на зв’язку. Повідомлення, яке ви відправили на цей номер 2022/04/20 о 12:43:01, доставлене.

У разі відсутності з’єднання з абонентом протягом п’яти днів після відправки вами повідомлення, оператор сповістить вас про це та запропонує відправити запит, а саме повідомлення із спеціальним кодом ще раз.

Щодо вартості функції «Знову в мережі», то вона тарифікується як вартість смс-повідомлення згідно умов вашого тарифного плану.

Цікаво: Інструкція, як подзвонити оператору Vodafone, Lifecell і Київстар.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо основні поради для продовження терміну служби акумулятора на вашому смартфоні

Всі ми рано чи пізно змінюємо свій старий смартфон на більш новий і причин на це цілком достатньо, починаючи...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -