Реклама

Київстар порадував своїх абонентів та розширив можливості своїх Суперсил

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Київстар запускає нову акцію для усіх абонентів, які вже користуються, або планують перейти на тарифи з Суперсилою. У абонентів буде можливість користуватись послугою Rozetka premium для безкоштовної доставки протягом трьох місяців.

Що взагалі таке ця Суперсила? Це список послуг, які може обрати кожен додатково до свого тарифного плану. Тобто, якщо вам чогось не вистачає, ви додаєте. Наприклад, це може бути телебачення, додаткові хвилини чи гігабайти, домашній інтернет, тощо.

Якщо ви вже користуєтесь якоюсь Суперсилою, це не завадить підключити ще й Rozetka Premium. Цю функцію можна додати в додатку Мій Київстар. Якщо у вас немає програми, то зателефонуйте на номер 500, або напишіть комбінацію 5003#. Коли Суперсила активується, абонент отримає промокод зі знижкою. Послуга Rozetka premium буде коштувати лише 3 грн в місяць, замість 149 грн.

З 23 листопада 2021 року до 31 грудня 2021 року можна отримати свій промокод, а до 15 січня 2022 року його використати. Доставка буде безкоштовна в любу точку України і будь-якою зручною службою доставки. Детальніше із цією акцією можна ознайомитись на сайті.

Також нещодавно, в Київстар розповіли, як отримати красивий номер телефону.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо смартфони, які знімають у 8K в 2021 році

Протягом останніх декількох років, запис відео в форматі 4K вже став стандартом для більшості флагманських та середньобюджетних моделей смартфонів....
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -