«Київстар» завершує чергове розширення мережі покриття 4G зв’язку

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні надійшла інформація, що оператор стільникового зв’язку «Київстар» завершує чергове розширення мережі покриття 4G зв’язку. Заплановане покриття додаткових 155 населених пунктів в Херсонській та Запорізькій областях.

Відзначається, що територія доступу до зв’язку 4G мережі «Київстар» збільшилася на 113 населених пункти в Херсонській області та 42 населених пункти в Запорізькій області . Так, «Київстар» почав надавати послуги зв’язку 4G на частотах 900 МГц в селах Андріївка, Давидівка, Миколаївка, Мостове, Новопрокопівка, Розівка, Семенівка Запорізької області і Брилівка, Висока, Давидов Брод, Долматівка, Костогризово, Михайлівка, Новодмитрівка, Роздольне, Погребище , Стара Маячка, Тягинка Херсонської області. На цій території проживає 76 тис. Чоловік.

Для поліпшення покриття мережі 4G в цих населених пунктах компанія «Київстар» встановила 27 базових станцій на частотах LTE900. Загальна кількість базових станцій мобільного зв’язку компанії – понад 38 тисяч.

Відзначається, що мобільні оператори України змогли прискорити розвиток технології LTE в віддалених населених пунктах країни завдяки недавньому обміну радіочастотами в діапазоні 900 МГц. Базові станції цього діапазону забезпечують найбільший радіус дії, що дозволяє забезпечити зв’язок за межами населених пунктів.

«Київстар» також продовжує збільшувати 4G покриття і за рахунок інших діапазонів – 1800 МГц і 2600 МГц. З початку 2020 року оператор підключив до швидкісного мобільного інтернету за технологією LTE близько 6 тис. Населених пунктів. За час розвитку в Україні технології LTE «Київстар» забезпечив можливість доступу до швидкісного мобільного інтернету майже для 85% населення. У планах компанії за два роки забезпечити можливість доступу до 4G для 90% населення України.

Читайте також: Ericsson займає місце Huawei на ринку 5G.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Недорогий смартфон Realme із яскравим AMOLED – екраном суттєво подешевшав

Придбати справді непоганий смартфон із відмінними характеристиками досить складно, оскільки ринок завалений різними смартфонами і не завжди якісними. Сьогодні...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -