Реклама

Lenovo представила Morningstar Industrial Robot

Останні Новини

Компанія Lenovo представила свій перший самостійно розроблений промисловий робот  –  Morningstar Industrial Robot. Оголошення даного робота відбулось на конференції з інновацій та технологій 2020 року, що відбулась 28 жовтня 2020 року. Morningstar Industrial Robot спрямований на виконання віддалених фарбувальних робіт.

Промисловий робот Morningstar, завдяки штучному інтелекту та обчислювальним потужностям, зможе сканувати та сприймати весь простір майстерні та відображати їх у реальному часі. Далі, зібрані дані будуть перенесені до розпилювача за допомогою технології контейнерного шлему. Окрім цього, робот отримує бінокулярну стереокамеру, а керування здійснюється окулярами AR та ручкою для синхронного розпилення фарби. Зможе Morningstar і визначати якість розпилення на основі комп'ютерного зору.

Рекомендуємо: Apple планує представити оновлений варіант MacBook Pro 16 в найближчий час.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Всі запаси смартфонів Xiaomi Mi 11 розкупили за пів хвилини

Вчора ввечері був представлений флагманський смартфон Xiaomi Mi 11, який оснащений однокристальной системою Qualcomm Snapdragon 888, якісним екраном дозволом...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -