Реклама

Lenovo представила нові навушники Yoga ANC

Останні Новини

Компанія Lenovo представила нові навушники Lenovo Yoga ANC із активним шумопоглинанням. У продаж новинка надійде з жовтня цього року та ціна визначена у розмірі 150 дол.

Lenovo Yoga ANC отримали 40-мм драйвери з опором 32 Ом та діапазоном частоти 20 Гц – 20 кГц. Динамічний діапазон становитиме до 110 дБ. Підключення відбувається через Bluetooth 5.0 та є підтримка USB-з’єднання та таких кодеків як SBC, AAC, aptX, aptXLL, HP1.7, mSBC.

Lenovo представила нові навушники Yoga ANC

Щодо активного шумопоглинання, то Lenovo Yoga використовують гібридну цифрову технологію активного зменшення шуму. Також, підтримується два рівні зниження шуму ANC, що можуть забезпечити продуктивність шумопоглинання до -30 дБ.

Час роботи гарнітури складе до 14 годин, в залежності від ввімкнених функцій. Зарядка відбувається через USB-C. Вага навушників становить 214 грам.

Рекомендуємо: Lenovo Запускає Надлегкий Ноутбук ThinkPad.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Як у Facebook знайти раніше заблокованих людей

Сьогодні розкажу вам як можна побачити заблокованих вами користувачів Facebook. Можливо ви вирішите когось розблокувати. Далі будуть інструкції про...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -