Реклама

Lenovo випустили стилус USI Pen для своїх планшетів

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні з’явилася інформація, що Lenovo випустили стилус USI Pen для своїх планшетів Lenovo Chromebook Duet.

Lenovo випустили стилус USI Pen для своїх планшетів

В Lenovo заявляють, що стилус має 4096 рівнів чутливості до тиску для природного письма, образотворчого мистецтва або графічного дизайну. Стилус, який важить близько 14 грам і довжиною близько 137 міліметрів, прослужить до 150 днів, якщо використовувати його всього 2 години на день. На жаль, він не перезаряджається, оскільки в ньому використовується акумулятор AAAA.

Стилус використовує стандарт USI (Universal Stylus Initiative. За допомогою стандарту USI ви можете використовувати Lenovo USI Pen на будь-якому пристрої, що підтримує цей стандарт. Тож якщо ви придбаєте стилус Lenovo і врешті-решт відкинете Chromebook Duet, ви все одно зможете триматися за стилус і використовувати його з іншими сумісними пристроями. Lenovo USI Pen доступний за 39,99 доларів.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо способи перевірки стану акумулятора смартфона

Одним із найважливіших компонентів смартфона є акумулятор і в разі проблем з ним, ви як мінімум втратите автономність і...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -