Реклама

Lenovo запустив новий проектор Air5

Останні Новини

Сьогодні, у Китаї, Lenovo запустив новий компактний проектор Air5. Цей проектор — це HD-проектор, який видає 2600 люмен світла.

Виготовлений Air5 із алюмінієвого сплаву. Оснащений проектор чотирьохканальним світлодіодним дизайном. Максимальний вихід Lenovo Air5 – 1080p. У комплекті ви отримуєте пульт керування. Присутній тут порт USB-C, відповідно підключити проектор можна до смартфона, ноутбука чи іншого пристрою. А також, є можливість бездротового проектування через Android та iPhone.

Проектор Air5 справді компактний, так як його довжина та ширина становлять всього 13,6мм. Вага пристрою 688 грам, відповідно його легко буде транспортувати. Ціна на даний проектор визначена у розмірі 400 – 430 дол.

Рекомендуємо: Xiaomi Запускає Новий Проектор Mijia.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо найбільші недоліки Amoled-дисплеїв, про які варто знати перед покупкою смартфона

Якщо ви стежите за матеріалом, який публікується на нашому ресурсі, то могли звернути увагу на підбірки смартфонів в різних...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -