Реклама

LG готує до релізу новий продукт під назвою WashTower

Останні Новини

Компанія LG готує до релізу новий продукт під назвою WashTower. LG WashTower — це пристрій, що являє собою сушарку та пральну машину з набором розумних функцій LG. Запуск очікується цього місяця, по всьому світу.

LG WashTower забезпечить максимальну зручність у використанні та надасть повний догляд за одягом. Отримав пристрій зручний єдиний інтуїтивний інтерфейс, що розташувався по центру між сушаркою та пральною машинкою. Присутні тут такі технології роботи, як TurboWash 360 °, штучний інтелект з прямим приводом (AI DD), технологія пари LG.

Щодо об’єму, то пральна машинка розрахована на 17 кг, а сушарка на 16 кг. За допомогою набору новітніх функцій, WashTower визначає вагу, м’якість та інші характеристики одягу для обчислення найкращих налаштувань прання.

Рекомендуємо: Всесвітньо Відомий Виробник Екшн-Камер Представив Новинку На Amazon.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Компанія Sony підготувала сюрприз для власників PlayStation 5

Ігрова приставка Sony PlayStation 5 збирає все більше відгуків в мережі, як захоплених, так і скарг на різні проблеми....
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -