Реклама

LG готує до релізу новий продукт під назвою WashTower

Останні Новини

Компанія LG готує до релізу новий продукт під назвою WashTower. LG WashTower — це пристрій, що являє собою сушарку та пральну машину з набором розумних функцій LG. Запуск очікується цього місяця, по всьому світу.

LG WashTower забезпечить максимальну зручність у використанні та надасть повний догляд за одягом. Отримав пристрій зручний єдиний інтуїтивний інтерфейс, що розташувався по центру між сушаркою та пральною машинкою. Присутні тут такі технології роботи, як TurboWash 360 °, штучний інтелект з прямим приводом (AI DD), технологія пари LG.

Щодо об’єму, то пральна машинка розрахована на 17 кг, а сушарка на 16 кг. За допомогою набору новітніх функцій, WashTower визначає вагу, м’якість та інші характеристики одягу для обчислення найкращих налаштувань прання.

Рекомендуємо: Всесвітньо Відомий Виробник Екшн-Камер Представив Новинку На Amazon.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо, коли Redmi представить доступний флагманський смартфон

Сьогодні сталоВідомо, коли Redmi представить доступний флагманський смартфон. Як повідомляють мережеві інформатори, Redmi готуються до презентації недорого смартона на...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -