Реклама

LG представили лазерний проектор CineBeam 4K

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

LG представили лазерний проектор CineBeam 4K і продемонструють його на виставці IFA 2020, яка запланована на наступний місяць.
Проектор CineBeam 4K з номером моделі HU810P забезпечує роздільну здатність 3840 x 2160 пікселів до 300 дюймів по діагоналі та має 2700 ANSI люменів яскравості. LG заявляє, що тривалість життя проектора становить 20 000 годин. Він також отримав нову технологію LG Adaptive Picture Pro та режим Iris з двома попередньо встановленими налаштуваннями, тобто режимом Bright Room та Dark Room. Завдяки цьому, ми отримуємо найкращу картину, яку можна отримати при різному освітленні кімнати.

LG представили лазерний проектор CineBeam 4K

Лазерний проектор отримав підтримку HDR10, HLG, Dynamic Tone Mapping, а також Real Cinema Mode та TruMotion Mode. LG заявляє, що за допомогою цих двох режимів, на частоті 24Гц, проектор може регулювати частоту кадрів проектованого зображення відповідно до вихідного джерела для відображення фільмів так, як їх спочатку задумали режисери.

LG представили лазерний проектор CineBeam 4K

Що стосується програмного забезпечення, проектор LG CineBeam працює на платформі LG WebOS 5.0 з підтримкою швидкого доступу до таких популярних програм, як YouTube і Disney +. Є підтримка Apple AirPlay 2 та бездротове підключення до аудіосистем домашнього кінотеатру.

LG продемонструє цей проектор на виставці IFA 2020, яка планується з 3 по 5 вересня 2020 року.

Рекомендуємо: LG Готує До Релізу Новий Продукт Під Назвою WashTower.

Джерело: LG

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Чи безпечна швидка зарядка та який вплив вона має на термін служби роботи акумулятора

Час роботи акумулятора смартфона є важливим питанням, так само як і шляхи продовження терміну його служби. Зараз в користувачів...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -