Реклама

LG розробили автоматизовані двері з прозорими OLED панелями

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні надійшла інформація, що LG розробили автоматизовані двері з прозорими OLED панелями. На початку цього тижня компанія LG Electronics оголосила, що співпрацюватиме з Assa Abloy, щоб випустити такі автоматичні двері. Вони, ймовірно, будуть використовуватися в комерційних секторах.

LG розробили автоматизовані двері з прозорими OLED панелями

Для тих, хто не знає, Ass Abloy – це шведська компанія, яка виробляє двері, механічні дверні замки, цифрові дверні замки та автоматичні двері. Компанія поставила свої автоматичні двері по всьому світу, включаючи аеропорти Лондона, Іспанії та Південної Кореї. Отже, партнерство з південнокорейським технічним гігантом дозволить їм розширити свою існуючу лінійку.

На цих автоматичних дверях будуть використовуватися 55-дюймові дисплеї LG OLED. Це дозволить дверям відображати різні повідомлення, інформацію про будівлі і навіть рекламу. Іншими словами, це може відкрити цілий новий потік доходів для аеропортів і відкрити ще одну область для компаній, де можна рекламувати свою продукцію.

LG розробили автоматизовані двері з прозорими OLED панелями

Оскільки для прозорих OLED-панелей не потрібне підсвічування, як для РК-дисплея (рідкокристалічний дисплей), він забезпечує вищу прохідність або прозорість. В даний час не відомі детальніші подробиці щодо його розробки, а також компанія не запропонувала жодної специфіки чи дорожніх карт.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Sourcethelec
Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Как можно вернуть банковскую карту, если завис банкомат ПриватБанка

Стаття доступна українською...ПриватБанк - самый популярный банк в Украине, а его терминалы самообслуживания и банкоматы пользуются наибольшей популярностью среди...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -