Реклама

LG створили УФ-стерилізатор для телефонів

Останні Новини

За 2020 рік багато хто усвідомив, що дезінфекція потрібна не лише для чистоти, але і для попередження поширення інфекцій. По тій причині Samsung, на початку року випустив свій УФ-дезінфектор у вигляді білої коробки, який навіть має функцію бездротової зарядки. Функція буде працюватитільки в тому випадку, якщо сам пристрій її підтримує. Застосовувати його можна майже для всіх дрібних особистих речей, зокрема телефонів, окулярів і масок. В компанії LG також пішли тим шляхом.
LG створили УФ-стерилізатор для телефонів, проте, за даними офіційного веб-сайту LG Korea та LG US, в продаж він так і не вийде.

Розробник XDA-Developer Макс Вайнбах у своєму твіті показав дизайн дезінфектора з позначкою «блискавка», що може означати здатність заряджати пристрої.

Засмучуватись з проводу недоступності стерилізаторів Samsung або LG не варто, так як ретельне та регулярне очищення телефону може не в повній мірі, але дезінфікувати пристрій.

Рекомендуємо: LG Випустили Бюджетний Смартфон Harmony.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Створено ароматизовані стікери, які знищують неприємний запах всередині медичних масок

Сьогодні надійшла інформація, що було створено ароматизовані стікери, які знищують неприємний запах всередині медичних масок. Французький бренд l'Officine Universelle...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -