Реклама

LG запатентувала дизайн ноутбука з рухомим дисплеєм та клавіатурою

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Кілька днів тому OPPO представила OPPO X 2021 як першу в світі працюючу концепцію рухомого смартфона. Компанія лише розкрила найдрібніші подробиці цього пристрою і не повідомила, чи коли-небудь він з’явиться на полицях. З іншого боку, LG вже підтвердила, що випустить такий телефон наступного року для публіки. Сьогодні компанія LG запатентувала дизайн ноутбука з рухомим дисплеєм та клавіатурою.

LG запатентувала дизайн ноутбука з рухомим дисплеєм та клавіатурою

LG ще не випустила складний смартфон, однак випустила інші цікаві продукти. Перш за все, LG є єдиною компанією, яка продає смарт-телевізор з висувним дисплеєм під назвою LG Signature OLED TV R. Крім того, це єдина у світі марка, яка продає сучасний смартфон з поворотним дисплеєм у вигляді LG Wing .

Незважаючи на те, що компанія підтвердила запуск мобільного смартфона наступного року, схоже, вони навіть мають плани щодо ноутбука з цією ж технологією. Поданий патент LG вперше був повідомлений компанією Root MyGalaxy, однак у публікації нічого не сказано про те, коли і в якому офісі було подано цей патент.

LG запатентувала дизайн ноутбука з рухомим дисплеєм та клавіатурою

Згідно зі схемами, дисплей у цьому ноутбуці можна розгортати від 13,3-дюймового до 17-дюймового. Це ще не все, навіть клавіатуру з тачпадом можна закрутити всередину барабана дисплея. Отже, коли ноутбук повністю згорнутий, він виглядає як звукова панель.

То які варіанти використання цієї конструкції? Єдине, про що ми могли подумати, це те, що це займе менше місця в сумках. Але оскільки гнучкі технології є неміцними, для вдосконалення цього знадобиться час. Отже, існує ймовірність, що в найближчий час ми не бачимо такий ноутбук від LG.

Читайте також: Перші зображення і характеристики смартфона LG Stylo 7.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Ігри нового покоління для PlayStation 5 вийдуть в 2022 році

Ігри нового покоління для PlayStation 5 вийдуть в 2022 році. Всі раніше показані ігри, під "нове покоління" не підходять. Ігрові...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -