Реклама

LG запустили нову портативну колонку StanbyME Speaker (XT7S)

Останні Новини

Сьогодні компанія LG запустила нову портативну колонку StanbyME Speaker (XT7S) у формі таблетки. Це найновіша колонка компанії і вона доповнює дисплей StanbyME. Її вартість становить близько 200 дол, а якість звуку просто вражає.

Щодо характеристик, то колонка StanbyME Speaker отримала розмір 326*78*87 мм. Оснащена вона двома 20-мм високочастотними динаміками, що надають не лише детальний, але й справді чіткий звук. Присутні тут і пасивні випромінювачі, що забезпечують глибокі та насичені низькі частоти. Тобто, дана колонка просто ідеальна для перегляду фільмів, відтворення звуку під час ігор, ну і звісно, відтворення самої музики.

Присутні тут Bluetooth 5.1, підтримка аудіо форматів SBC і AAC, Sound Boost, Custom EQ, тощо. Присутній тут порт USB C-type для заряджання пристрою. Для зарядки знадобиться близько 4 годин, а час автономної роботи становитиме більше 15 годин.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо секретний спосіб звільнення 15 — 20 Гб внутрішньої пам’яті на Android – смартфонах

Якщо ви щасливчик, який користується смартфоном на Android, то прийдеться змиритися з тим, що вам прийдеться періодично рятувати свій...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -