Реклама

Lifecell роздає безкоштовний інтернет та додаткові хвилини своїм абонентам.

Останні Новини

Сьогодні, 13.12.2021 року, оператор Lifecell запускає акцію, за допомогою якої кожен зможе порадувати своїх близьких додатковими хвилинами для розмов або інтернетом.

Акція "Мобільний гостинчик" дозволяє привітати кого завгодно з Новоріяними святами. Абонент може замовити собі або будь-кому 300 хв або 30 Гб всього за 30 грн. Цікаво, що при надсиланні такого подарунка комусь, можна залишатись абсолютно анонімним, або вказати хто ви. Привітати можна необмежену кількість людей. Оплачує все той, хто вітає. Головне, щоб на рахунку було гроші.

Нещодавно було: Компанія Lifecell підключила до 4G ще 570 населених пунктів

Щоб скористатись акцією, треба набрати комбінацію *210#, обрати подарунок, вибрати того, хто його отримає та вказати чи хочете ви бути анонімним. Також цю акцію можна підключити на сайті Lifecell. Для перевірки нарахованого подарунку комбінація *121#.

Скористатись акцією абоненти всієї України будуть мати можливість з 13.12.2021 до 07.01.2022 року.  Інформацію на рахунок дії акції на окупованих територіях читайте на офіційному сайті.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

OPPO та iQOO презентували нові технології швидкісної зарядки

На ChinaJoy 2020 OPPO та iQOO презентували нові технології швидкісної зарядки.Серпень почався із новинок в розділі швидкісних зарядок, зокрема...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -