Lifecell роздають безкоштовні колонки JBL та камери GoPro

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Вчора ми повідомляли, як компанія Lifecell запустила акцію, згідно якої можна отримати додаткові 6 ГБ мобільного інтернету, як сьогодні надійшла інформація, що Lifecell роздають безкоштовні колонки JBL Go 2 та камери GoPro Hero 7. Як завжди, шоб отримати один з цих призів, прийдеться щось зробити.

В даному випадку, згідно умов, для участі в розіграші JBL Go 2 та камери GoPro Hero 7 необхідно бути користувачем хмарного сервісу Lifebox – «50 ГБ lifebox» або «500 ГБ lifebox» та набрати короткий код *888# зі свого мобільного, і ви вже в списку учасників. Також на період розіграшу, необхідно завантажити в хмару хоча б один файл, для підтвердження участі в розіграші.

Lifecell роздають безкоштовні колонки JBL та камери GoPro

Тепер стосовно розіграшу та призів. Даний розіграш проводиться з 22 лютого 2021 року і триватиме до 16 травня 2021 року. Щотижня проходить розіграш одної колонки JBL Go 2, а один раз в 4 тижні (один раз в місяць) додатково розігрується екшн камера GoPro Hero 7. Всього за період акції буде розіграно 12 колонок JBL та три камери GoPro.

Детальніше з умовами акції можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Lifecell.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Названо основну причину, чому не варто купувати новий смартфон щороку

Протягом останніх декількох років, виробники смартфонів та інших розумних ґаджетів роблять все, щоб користувачі оновлювали свої пристрої щороку. Як...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -