Реклама

Lifecell запустили вигідний кешбек для своїх постійних абонентів

Останні Новини

Нещодавно стало відомо, що Lifecell запустили вигідний кешбек для своїх постійних абонентів. Якщо конкретніше, то цього тижня стала доступна нова акція від компанії lifecell – «Літня спека з кешбеком».

Діє акція практично для всіх індивідуальних абонентів lifecell, які використали наповнення пакету послуг за власним тарифним планом та мають на меті перезамовити його знову. А здійснити це необхідно в додатку «Мій lifecell». Діє акція «Літня спека з кешбеком» до 30 вересня 2021 року

Lifecell запустили вигідний кешбек для своїх постійних абонентів

За перше перезамовлення тарифу користувач отримає 10% кешбеку від вартості пакету послуг, який надається на 7 днів, 30 днів, або 4 тижні. Дійсні бонуси протягом 7 днів та витрачати їх можна на смс, мобільні дзвінки, мобільний інтернет, тощо.

Здійснити перезамовлення пакету послуг в застосунку «Мій lifecell» досить просто. Вам необхідно відкрити його, зайти в «Профілі» та знайти розділ «Баланси», далі натиснути «Перезамовити». Якщо вам необхідно перезамовити тариф для когось із своїх рідних, тоді в розділі «Баланси» потрібно обрати «Мобільна турбота».

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Експерти підрахували, скільки Apple заощадили, відмовившись від зарядних пристроїв

Сьогодні надійшла інформація, що експерти підрахували, скільки Apple заощадили, відмовившись від зарядних пристроїв. За аналіз взялася дослідницька компанія Counterpoint...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -