Реклама

MacBook Air пройшов через AnTuTu і вразив своїми результатами

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Цього року Apple оголосила про значні зміни в лінійці ПК та MacBook. Компанія залишає платформи x86 на користь чіпів на базі ARM. Зовсім недавно компанія представила MacBook Air, перший із своїх MacBook, який поставляється з новим чіпсетом Apple M1, першим чіпом на базі ARM для комп’ютерів. Сьогодні MacBook Air пройшов через AnTuTu і вразив своїми результатами. Ноутбук отримав оцінку понад 1 мільйон. Для тесту було використано додаток iOS для AnTuTu, як ми вже говорили раніше Big Sur забезпечує повну сумісність. Цікаво, що Air в тестах був визнаний iPad Pro.

MacBook Air пройшов через AnTuTu і вразив своїми результатами

Це лише плутанина, яку зробив додаток для iOS. Зрештою, MacBook Air з M1 набагато потужніший за iPad Pro зі своїм чіпом A12Z. Оцінка процесора на 50% вища, графічний процесор має значний приріст на 45%. Новий ноутбук також має швидшу пам’ять. Хоча iPad Pro має покращений чіпсет, у порівнянні з оригінальним A12, який присутній у iPhone XS, він все ще є 7-нм чіпом із ядрами старого покоління. Це був один з найкращих наборів мікросхем, доступних до приходу M1. Це може бути шокуючим, але чіпсет насправді швидший, ніж A14, який присутній у лінійці iPhone 12.

Apple M1 схожий на A14, але набагато краще

Насправді A14 відстає, але це з поважної причини. Чіпсет трохи погіршений, щоб не створювати особливого навантаження на пристрої з невеликими батареями та корпусами. Завдяки всій своїй продуктивності він може легко перегріти не тільки акумулятор сімейства iPhone 12, а й і весь пристрій. І A14, і M1 виготовлені з одного 5-нм вузла і мають однакову архітектуру. Тим не менш, М1 набагато швидший. Варто зазначити, що iPhone поставляється з архітектурою 2 + 4, тоді як чіп MacBook може похвалитися конструкцією 4 + 4. Більше того, графічний процесор A14 понижений з меншою кількістю ядер, ніж M1. На папері центральний процесор M1 на 78% швидший, а графічний процесор - на 2,5 швидше, ніж чіпсет всередині сімейства iPhone 12.

Тепер, що ще належить побачити, - це якщо Apple збереже ексклюзивну серію M для пристроїв MacBook. Ми не були б здивовані, коли в майбутньому з’являться «мобільні» версії цього набору мікросхем, принаймні для серії iPad.

Читайте також: Розкрито реальну вартість смартфона iPhone 12 Pro.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Користувачі iPhone масово переходять на iOS 14

Компанія Apple поділилася свіжою статистикою за темпами впровадження нової операційної системи iOS 14 на свої смартфони. Як виявилося, користувачі...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -