Реклама

Майбутні MacBook Pro отримають клавіатури з малими дисплеями в кожній клавіші

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Згідно з нещодавно опублікованою патентною заявкою Apple, майбутні MacBook Pro отримають клавіатури з малими дисплеями в кожній клавіші. Суть такого нововведення полягає в тому, щоб динамічно змінювати символи на кнопках в залежності від ситуації або використовуваної мови введення тексту.

Майбутні MacBook Pro отримають клавіатури з малими дисплеями в кожній клавіші

Патент передбачає, що така клавіатура може бути випущена як у вигляді окремого пристрою, так і застосовуватися в ноутбуках. Повідомляється, що кожна кнопка повинна містити невеликий OLED-дисплей для відображення символів. Як матеріал для клавіш можуть використовуватися скло, кераміка, полімерні і навіть кристалічні матеріали, такі як сапфір.

У патенті підкреслюється, що така клавіатура зможе відображати символи для різних мов, а також позначення, що відповідають певним діям в грі і інші необхідні символи. Крім того, букви будуть відображатися на клавішах з урахуванням використовуваного регістру.

Хоча це всього лише патент, є всі підстави вважати, що Apple спробує запровадити його в реальні пристрої в найближчому майбутньому, так як нова технологія виглядає цілком логічним продовженням панелі Touch Bar, вже використовується в MacBook Pro.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Смартфони з підтримкою Google Stadia

Stadia – це те, чим нас вразила компанія Google. А от підтримка Stadia — це та проблема, яка стоїть...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -