Реклама

Масштабне оновлення Google Assistant

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

В Google зявилася традиція, використовувати CES для анонсування нових гаджетів. Враховуючи, що цього року не очікується ніяких новинок, то Google анонсував масштабне оновлення для Google Assistant.

Оновлено: Google Assistant отримає нові налаштування в розділі опцій. Окрім цього, буде введена пошукова система.

Перелік оновлень Google Assistant

 • Швидкий набір.
  Цього року ви зможете додавати важливі контакти до списку “швидкого набору”. Тепер вдома, кожен зможе легко і швидко телефонувати, використовуючи смарт-дисплеї . Необхідно тільки сказати , – “ Привіт, Google, зателефонуй [ім’я]”, і вони підключаються.
 • Підтримка Android TV.
  Цього року, починаючи з телевізорів Hisense та TCL, деякі телевізійні моделі отримуватимуть підтримку мікрофонів. Насправді цього року ви також зможете придбати смарт-телевізори Samsung із вбудованим Google Assistant.
 • Налаштування запланованих дій.
  Ви не можете змусити Google Assistant розбудити вас, коли чайник уже закипить або кавоварка вже гуде. Однак в якийсь момент цього року ви зможете сказати “Ей, Google, запусти кавову машину о 7 ранку” попередньої ночі. За допомогою запланованих дій ви зможете налаштувати час роботи сумісного пристрою за обраний вами час.
 • Швидше та простіше налаштування розумного дому .
  Для налаштування нового розумного пристрою, зазвичай потрібно ввести свої облікові дані Google, щоб підключити його до домашнього налаштування. Нове оновлення видалить цей крок. Натомість покаже сповіщення або “кнопку пропозиції”, яка легко завершить налаштування без необхідності повторного введення даних для входу.
 • Видалення історії помічника.
  Google хоче, щоб ви знали, що ваша конфіденційність важлива. Цього року проста команда на кшталт “Привіт Google, видаліть усе, що я вам сказав на цьому тижні” очистить історію користувачів. Будь-які випадкові тригери – як, наприклад, коли помічник прокидається через щось, що було сказано на телевізорі – тепер можна також видалити. Достатньо сказати “Привіт, Google, це не для тебе”.
 • Залишання приміток.
  Через деякий час у 2020 році Асистент зможе створити наліпочну замітку на будь-якому сумісному смарт-дисплеї. Його буде видно для всіх в будинку, не потребуючи входу в обліковий запис Google. Їх можна навіть створити без потреби в обліковому записі Google.

Чого очікувати?

Будем надіятись, що масштабне оновлення Google Assistant пройде добре і в майбутньому ми отримаємо ще багато чого цікавого і корисного.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Розкрито нові можливості майбутньої MIUI 13 для смартфонів Xiaomi, Redmi і POCO

Сьогодні надійшла інформація, завдяки якій було розкрито нові можливості майбутньої MIUI 13 для смартфонів Xiaomi, Redmi і POCO. До...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -