Реклама

Майбутнє смартфона Apple iPhone 12 mini виявилося під питанням

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Представлений в минулому році iPhone 12 mini був випущений в якості альтернативи трендовим моделям з великими дисплеями. Компактної новинці передрікали відмінні продажу – але, згідно з недавнім звітом аналітиків, майбутнє смартфона Apple iPhone 12 mini виявилося під питанням.

Незважаючи на очікування галузевих експертів, темпи продажів iPhone 12 mini виявилися далекі від запланованих Apple. За даними авторитетного аналітика JP Morgan Вільяма Янга, найкомпактніший в актуальній лінійці смартфонів Apple гаджет може покинути конвеєрні лінії вже у другому кварталі 2021 року. Причиною тому, як стверджує інсайдер, став недостатній попит на новинку.

Говорячи про мотиви припинення виробництва iPhone 12 mini, експерти виділяють відразу кілька моментів. Зокрема, апарат має невелику автономність, до того ж на ринку вже представлені порівняно доступні пристрої Apple на кшталт iPhone SE (2020) і iPhone 11, які пропонують більш збалансоване співвідношення ціни / продуктивності. Представники компанії заяву аналітика офіційно не прокоментували.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Що таке Starlink, де він доступний і скільки він коштує?

Ілон Маск, мільярдер, генеральний директор SpaceX і Tesla, має ще одне підприємство під назвою Starlink, яке запускає сотні супутників...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -