Реклама

MediaTek подала заявку на ліцензію до США щодо поставок продукції Huawei

Останні Новини

Лише сьогодні ми згадували про те, що компанія Huawei зазнає складнощів не лише у сфері поставок смартфонів, а й у бізнесі смарт-телевізорів. Пов’язані дані проблеми із санкціями США. Останні санкції постановили заборону використовувати будь-які інструменти чи обладнання американського виробництва, без отримання ліцензії від уряду США. Після посилення санкцій, акції компанії MediaTek значно впали. Зараз ж, MediaTek подала заявку на ліцензію до США щодо поставок продукції Huawei.

Рішення MediaTek зрозуміле. Так, як після втрати Huawei поставок з компанії TSMC, як одного з найбільших постачальників чіпів, компанія MediaTek прагне зайняти її місце. Залишилось лише дочекатись рішення уряду США.

Джерело: reuters

Рекомендуємо: Microsoft Неочікувано Змінили Дизайн Windows 10.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Месенджер WhatsApp отримає функцію, яку всі давно очікували

Про месенджер WhatsApp, соціальну мережу Facebook та Instagram можна говорит безкінечно, оскільки інформації про них неймовірно багато, як і...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -