Реклама

Мексиканська поліція почала використовувати електробайки українського виробництва

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні надійшла інформація, що мексиканська поліція почала використовувати електробайки українського виробництва – DelFast TopCop. Майже рік тому українська компанія DelFast заявила про те, що їй вдалося досягти домовленості з мексиканською поліцією про постачання електробайків для патрулювання. Як розповів засновник проекту Данило Тонкопій, перші екземпляри DelFast TopCop вже прибули до Мексики і вийшли на «бойове чергування».

Мексиканська поліція почала використовувати електробайки українського виробництва

Влада міста Мехікалі (адміністративний центр штату Нижня Каліфорнія з населенням майже 700 тис. Осіб) заявили, що екологічно чисті байки будуть використовуватися в історичному центрі міста. Поки було замовлено і поставлено всього три байка, однак це пілотна партія і після проведення тестування в реальних умовах мексиканці можуть замовити більшу кількість байків.

Поліцейський електробайк DelFast TopCop створений на основі моделі DelFast Top, тому має ті ж характеристики - потужність двигуна 3-5 кВт, максимальна швидкість 80 км / год і батарея на 3,5 кВтг (48 Ah / 72 V). Додатково на модель встановили універсальне сідло мотоциклетного типу з парою боксів-багажників, а також поліцейську розмальовку і спецсигнали у вигляді сирени і червоно-синіх проблискових маячків.

Нагадаємо, що недавно компанія почала продавати в Україні триколісний вантажний електровелосипед Delfast Trike з запасом ходу до 110 км, вантажопідйомністю 300 кг і цінником $ 3799, орієнтований на бізнес і служби доставки. Також DelFast запустив краудфандінговую кампанію для залучення $ 3 млн інвестицій з метою запустити виробництво своїх електровелосипедів в Україні.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Інтерес до нових смартфонів iPhone 12 впав більш ніж удвічі

Інвестиційний банк Piper Sandler заявляє, що інтерес до нових смартфонів iPhone 12 впав більш ніж удвічі в порівнянні з...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -