Реклама

Месенджер Telegram стрімко набирає популярність

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні стало відомо, що месенджер Telegram стрімко набирає популярність. У рейтингу найбільш скачуваних додатків в американському App Store Telegram тепер займає друге місце. В аналогічному топі Google Play – четверте місце.

Про це свідчать дані сервісу App Annie. На момент публікації новини статистика показує, що в топі безкоштовних додатків в App Store США знаходяться месенджери Signal і Telegram. Аналогічна ситуація спостерігається в Google Play. Якщо зайти в сам магазин додатків (дані App Annie запізнюються), там перше місце займає також Signal, а ось Telegram – вже друге.

На рейтинг скачуваних додатків також звернуло увагу видання «Код Дурова». Варто відзначити, що зростання популярності і Telegram, і Signal відбувається на тлі змін політики конфіденційності WhatsApp. Тепер месенджер буде обмінюватися даними користувачів з Facebook. Люди повинні прийняти нове угоду користувача.
Також сьогодні зявилися чутки, що Apple і Google планують видалити Telegram із своїх фірмових додатків.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Смартфон Samsung Galaxy S21 + отримує акумулятор на 4600 мАг

Поки ми очікуємо запуску майбутньої серії смартфонів Galaxy S21 від Samsung, в мережі почала просочуватись інформація стосовно них. Найперше,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -