Реклама

Mi 10 Pro + отримає налаштовуваний графічний процесор

Останні Новини

Цього місяця ми уже декілька раз згадували смартфон Xiaomi Mi 10 Pro +. Сьогодні, ми отримали інформацію, що Mi 10 Pro + отримає налаштовуваний графічний процесор. Таку інформацію розмістив UniverseIce в своєму твіттері.

В даному питанні, Xiaomi співпрацювала із Qualcomm над оптимізацією Mi 10 Pro +. І тепер ви зможете налаштовувати продуктивність GPU відповідно до своїх переваг. Здійснюється налаштування за допомогою певних профілів, параметрів чи повного ручного регулювання частоти GPU.

Нагадаємо, що Xiaomi Mi 10 Pro + отримає екран з частотою оновлення 120 Гц, працюватиме на процесорі Snapdragon 865. Акумулятор отримає ємність 4500 мАг та зарядку 120 Вт. Окрім цього, отримає телефон основну камеру на 108 Мп.

Рекомендуємо: Xiaomi Запатентувала Унікальний Смартфон.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

В енциклопедії Wikipedia змінилися правила стосовно дезінформації

Сьогодні надійшла інфомрація, що в інтернет- енциклопедії Wikipedia змінилися правила стосовно дезінформації. Сьогодні був опублікований "універсальний кодекс поведінки", який...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -