Реклама

Mi Band 4 NFC представлений в Україні

Останні Новини

Версія Mi Band 4 NFC від Xiaomi почала з’являтись на європейських ринках з червня місяця. Зараз, Mi Band 4 NFC представлений в Україні та Білорусі. Випущений Mi Band 4 NFC у співпраці з Mastercard. Остання, якраз і забезпечує роботу безконтактних платежів за допомогою чіпів NFC.

Mi Band 4 NFC буде надзвичайно корисним для власників Mastercard. Також, є уже ряд визначених українських та білоруських банків, які визнані партнерами даної угоди. До українських банків увійшли: Ощадбанк, Приватбанк, Альфа-Банк, А-Банк, Восток Банк, Пумб, Укргазбанк, Укрсиббанк, Monobank та ConcordBank.

Окрім особливості підтримки NFC, фітнес-трекер Mi Band 4 NFC містить у собі усі стандартні спортивні функції, а також інші функції, як і у оригінального Mi Band 4.

Джерело: Mastercard

Рекомендуємо: Компанія Sharkoon Представила Ігрову Гарнітуру Skiller SGH30.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Все, що ви не знали про Qwerty клавіатуру

Усе, що люди пишуть не за допомогою ручки, створюється за допомогою клавіатури. Це дуже потрібний інструмент. Він допомагає відтворити...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -