Реклама

Microsoft готується до відключення браузера Internet Explorer

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія Microsoft вже почала доносити до користувачів, що Internet Explorer не варто більше використовувати в якості браузера для повсякденного життя і пропонувати встановити для цих цілей Microsoft Edge на основі Chromium. Однак скоро вона перейде до більш агресивних дій. Як повідомляється, Microsoft готується до відключення браузера Internet Explorer. Браузер більше не буде підтримуватися обліковими записами Microsoft.

За повідомленням німецького джерела, акаунти і додатки Microsoft почнуть відмовлятися працювати з Internet Explorer вже з 13 листопада. Таким чином, користувач не зможе увійти в свій аккаунт Microsoft, поки не встановить Edge або інший сучасний браузер.

У серпні Microsoft прояснила свою політику щодо Internet Explorer. Планується, що додатки і сервіси Microsoft 365 остаточно припинять підтримку фірмового браузера Internet Explorer версії 11 через рік. Уже з 30 листопада 2020 року веб-додаток Microsoft Teams перестане підтримувати IE 11. З 17 серпня 2021 року ще додатки і сервіси Microsoft 365 припинять підтримку IE 11. Відзначимо, що Microsoft Edge на основі Chromium зараз доступний для Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 і навіть macOS.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо 3 вигідні смартфони, які будуть актуальні кілька років

Останні декілька років набирає обертів тенденція, коли виробники смартфонів завершують підтримку своїх пристроїв протягом 2-3 років. Фактично, все звелося...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -