Реклама

Microsoft хоче купити кілька японських студій по розробці ігор

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Microsoft хоче купити кілька японських студій по розробці ігор. І їхні ігри можуть в результаті не вийти на PlayStation.

У вересні Microsoft завдала несподіваний удар по Sony, оголосивши про придбання ZeniMax Media, до складу якої входить Bethesda з її внутрішніми студіями і проектами.

Пізніше глава Xbox розповів, що в цілому у Microsoft немає бажання позбавляти геймерів яких би то не було платформ нових ігор, але рішення щодо кожної нової гри Bethesda буде виноситися окремо, а це значить, що деякі проекти все ж можуть не вийти на PlayStation.

І ось тепер повідомляється, що Microsoft пішла далі. Компанія вивчає можливість придбання ще кількох ігрових студій, причому японських. Простіше кажучи, Microsoft хоче зайти на територію Sony якнайдалі. Більш того, Microsoft вже звернулася до ряду студій різного калібру з пропозицією про купівлю. На жаль, поки немає ні списку цих студій, ні інформації про їх відповідях.

Звичайно, внутрішні студії Sony в безпеці, а значить і їх потенційні ексклюзиви. Тобто серії Uncharted, The Last of Us, Spider-Man, Ratchet & Clank, God of War, Horizon і ряд інших так і залишаться ексклюзивами PlayStation. Але в Японії є безліч інших студій, які створюють відмінні ігри, і якісь з них незабаром можуть перейти під крило Microsoft, тобто ще трохи підвищити потенціал нових Xbox в очах багатьох геймерів.

Так, в цілому Microsoft вже не раз прямо говорила, що ексклюзивів на Xbox в доступному для огляду майбутньому не буде, але при цьому компанія може випускати ігри на Xbox і Windows, але не випускати на PlayStation, а це буде для Sony великим ударом. Фактично Microsoft, якщо вона піде таким шляхом, частково сама перетвориться на Sony, роблячи ставку на ексклюзиви, нехай і в дещо ширшому розумінні.

Читайте також: Консоль Microsoft Xbox S отримала малий об’єм внутрішньої пам’яті.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Оперативна пам’ять для комп’ютера: як обрати та що потрібно знати?

Якщо ви зіткнулись із проблемою вибору оперативної пам'яті, то ця стаття для вас. Насправді, обрати не так і складно,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -