Реклама

Microsoft прибрали програвач Adobe Flash Player зі свого браузера Edge

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Як пише джерело, Microsoft прибрали програвач Adobe Flash Player зі свого браузера Edge версії Edge Canary 88. Canary, нагадаємо, є експериментальною версією браузера для розробників, нововведення, реалізовані в ньому, з’являються в призначених для користувача версіях через кілька тижнів.

Таким чином, Edge 88 стане першою версією фірмового браузера Microsoft без підтримки Flash Player. У каналі для бета-тестерів він з'явиться 7 грудня а приблизно 21 грудня Edge 88 стане доступний для всіх користувачів.

Нагадаємо, раніше Microsoft заявила, що Flash Player зникне з браузерів Edge і Internet Explorer до кінця року. І, судячи з останніх даних, компанія дотримується своєї обіцянки.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Украинцам рассказали, как защититься от фишинг-мошенничества

Стаття доступна українською...Мошенничество с технической поддержкой - это форма интернет-мошенничества, которая сейчас набирает обороты в Интернете. Аферисты использует тактику...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -