Microsoft розпочала продаж дуже дорогої VR-гарнітури

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Microsoft розпочала продаж дуже дорогої VR-гарнітури HoloLens 2 Development Edition. Поки що тільки в США.

Компанія Microsoft офіційно повідомила про те, що комплект Microsoft HoloLens 2 Development Edition доступний для розробників програмного забезпечення в Сполучених Штатах. Пристрій був представлений ще в лютому 2019 року, а вихід новинки очікувався рік тому.

Microsoft розпочала продаж дуже дорогої VR-гарнітури

Як і повідомлялося в минулому році, HoloLens 2 Development Edition коштує 3500 доларів, при цьому покупці отримують в подарунок такі бонуси як:

Azure credits (звичайна ціна $ 500)
3 місяці ліцензії Unity Pro ($ 450)
3 місяці ліцензії Pixyz Plugin ($ 300)

HoloLens 2 істотно перевершує оригінальну модель. Перше покоління HoloLens мало 34-градусний кут огляду. У другому поколінні кут огляду збільшився до 52 градусів. Хоча дозвіл залишається колишнім, продуктивність була підвищена. Microsoft наділила гарнітуру більшою обчислювальною потужністю, а також апаратним прискоренням для стеження за очима і руками. Крім того, гарнітура стала зручніше.

До кінця року новинка стане доступна в Канаді, Німеччині, Франції, Італії, Великобританії, Ірландії, Швейцарії, Японії, Австралії та Нової Зеландії.

Читайте також: Браузер Microsoft Edge Стрімко Набирає Популярність.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Kospet запустив справді міцний смарт-годинник

Kospet запустив справді міцний смарт-годинник - Kospet Raptor. Годинник повністю герметичний для захисту від води, пилу та ударів. Отримав...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -