Microsoft розробляє власний серверний процесор

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні стало відомо, що Microsoft розробляє власний серверний процесор. За словами інформаторів, знайомих з планами найбільшого в світі виробника програмного забезпечення, цей процесор заснований на архітектурі Arm. Крім того, в Microsoft вивчають можливість створення процесора для персональних комп’ютерів лінійки Surface. Оскільки це неофіційні відомості, інформатори попросили Bloomberg не називати їх імен.

Розробка зменшить залежність Microsoft від сторонніх постачальників і дозволить не відстати від конкурентів на ринку хмарних обчислень, таких, як компанія Amazon.com, яка теж працює в цьому напрямку. Вважається, що процесори власної розробки можуть краще відповідати завданням хмарних обчислень, забезпечуючи переваги в вартості і продуктивності в порівнянні з універсальними рішеннями, які в основному пропонує Intel.

Підрозділ Microsoft по розробці мікросхем підпорядковується Джейсону Зандеру (Jason Zander), главі хмарного бізнесу Azure. Представники Microsoft і Arm відмовилися коментувати повідомлення про те, що Microsoft працює над процесорами для серверів і ПК. До непрямих підтверджень того, що така робота йде, джерело відносить той факт, що компанія в останні роки активно переманювала відповідних фахівців з Intel, AMD, Nvidia і Qualcomm.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Sourcebloomberg
- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Смартфоны каких производителей лучше не покупать в 2021 году

Стаття доступна українською...Если обратить внимание, то сейчас в интернет-магазинах можно встретить большое количество смартфонов от различных брендов, которые предлагают...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -