Реклама

Microsoft розробляє власний серверний процесор

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні стало відомо, що Microsoft розробляє власний серверний процесор. За словами інформаторів, знайомих з планами найбільшого в світі виробника програмного забезпечення, цей процесор заснований на архітектурі Arm. Крім того, в Microsoft вивчають можливість створення процесора для персональних комп’ютерів лінійки Surface. Оскільки це неофіційні відомості, інформатори попросили Bloomberg не називати їх імен.

Розробка зменшить залежність Microsoft від сторонніх постачальників і дозволить не відстати від конкурентів на ринку хмарних обчислень, таких, як компанія Amazon.com, яка теж працює в цьому напрямку. Вважається, що процесори власної розробки можуть краще відповідати завданням хмарних обчислень, забезпечуючи переваги в вартості і продуктивності в порівнянні з універсальними рішеннями, які в основному пропонує Intel.

Підрозділ Microsoft по розробці мікросхем підпорядковується Джейсону Зандеру (Jason Zander), главі хмарного бізнесу Azure. Представники Microsoft і Arm відмовилися коментувати повідомлення про те, що Microsoft працює над процесорами для серверів і ПК. До непрямих підтверджень того, що така робота йде, джерело відносить той факт, що компанія в останні роки активно переманювала відповідних фахівців з Intel, AMD, Nvidia і Qualcomm.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Sourcebloomberg
Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо, як правильно вимикати оновлення Windows

Операційній системі Windows потрібне постійне оновлення, для уникнення певних помилок та очищення програми, тут на допомогу приходить автооновлення. Доволі...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -