Реклама

Microsoft Surface Duo оснащений слабким акумулятором

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія Microsoft представила свій смартфон Surface Duo з подвійним екраном. І вроді все непогано, виглядає гарно і цілком сучасно, але начинка в нього не найсучасніша. Так, Microsoft зробив ставку на унікальний дизайн, а в особливості на два екрани по 5,6 дюймів, які обертаються на 360 градусів, але забули за акумулятор. Смартфон Microsoft Surface Duo оснащений слабким акумулятором на 3460 мАг і це враховуючи, що акумулятор має живити два дисплея.

Microsoft Surface Duo оснащений слабким акумулятором

Окрім батареї, сам пристрій буде оснащений 6Гб оперативної пам’яті, процесором Qualcomm Snapdragon 855, та внутрішньою пам’яттю на 64 Гб або ж 224 Гб.
Смартфон вийде на базі Android 10, але, як тільки вийде Android 11, смартфони будуть оновлювати до нової версії. Також телефон не буде мати бездротової зарядки і NFC.

Дивлячись на деякі характеристики, стає зрозуміло, що смартфон не буде найкращим смартфоном, але вашу увагу повинен привернути хоча б своїм дизайном.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

В Redmi з’явиться смартфон з невеликим дисплеєм

Нещодавно Redmi презентувала нові смартфони, а сьогодні з’явилася інформація стосовно нового ґаджета. На Weibo, директор по новій продукції Xiaomi,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -